Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tmavě vlkošedá fenka z Terinčina prvního vrhu. Velmi temperamentní čubinka, někdy až moc, miluje aportek a přetahování. Je trošku paličatá, o provádění některých cviků poslušnosti má vlastní představu (nejvíc nenávidí odložení), stále zkouší, co všechno si může dovolit a zda skutečně trvám na splnění povelů. Na rozdíl od své maminky, která je vůči cizím lidem mírná, má Angie hlídání v krvi, což je na obranách super, ale v běžném životě má tato vloha svá úskalí, člověk musí být stále ve střehu, aby ji měl pod kontrolou.

Její nezdolný temperament má své nevýhody - zmíním zejména její specifické představy o bytové a zahradní architektuře a silný devastační potenciál, který jde napříč spektrem nejrůznějších materiálů - Angie dokáže sešrotovat nejen dřevo, plast, obuv či textilní materiály, ale při nedostatečném pracovním vytížení se neštítí svůj bělostný chrup vyzkoušet i na kovu, betonu, keramice či sklu.

Ač exteriérově i povahově je to fenka velmi nadějná, nebude uchovněna. Angie Šedý poutník má DLK 0/0, DKK 4/4.

Na výcvik jsem rezignovala, těžko lze dosáhnout nějakých výsledků se psem, který nepřeskočí metrovku a nepřešplhá áčko, v tomto směru je DKK poměrně výrazný problém. Bude-li čas (a děti dovolí), zkusíme aspoň stopařské zkoušky.

Angie

 

Angie - štěněcí fotky
 

Náhledy fotografií ze složky Angie - průkaz původu